Hakkımızda

Şirket olarak, tecrübeli personelimizle, yurdumuzda bulunan çeşitli kuaförler ve eczanelerde bulunan saç bakım-onarım ürünleri (özellikle keratinli ürünler) hakkında incelemeler yaptık. Ancak yıpranmış ve kırık saçlardaki sorunları, hem kalıcı hem de doğal yöntemlerle çözebilen doğal keratin uygulamalı doğal bir ürüne rastlayamadık. Birçoğunun sentetik ve kimyasal katkılarla yıpranmış saçlarda etkisiz kaldığını ve hatta zamanla saçı daha da yıprattığını tespit ettik. Yapılan diğer doğal saç bakımlarının da, ancak sağlıklı saçlarda faydalı olabildiğini ve yıpranmış kırık saçları ise geçici olarak yumuşattığını, kalıcı olarak onaramadığını gördük.

Bu sebeple, uzun yıllar saç bakımı ve saç sağlığı üzerinde ve keratinin yıpranmış ve kırık saçlardaki etkisi hakkında titiz laboratuar araştırmaları yaptık. Hedeflediğimiz olumlu sonuçlara vardık. 2013 yılından itibaren, yıpranmış ve zayıflamış saçlar hakkında keratin ürünlerine daha da yoğunlaşarak, sektörün saç bakım alanındaki gerçek ihtiyacını karşılamayı başardık.

Firmamız sürekli yeni teknolojik gelişmelerin takipçisi ve yeni mamüllerin üreticisidir. Özellikle, kendi çalışmalarımızın bir keşfi olan KERATİN BOTOX sistemiyle, yıpranmış saçlarda yaptığı muhteşem onarımla, saç bakımında devrim niteliğinde bir yeniliğin sahibi olmuştur.

Liquid  Keratin Botox, yıpranmış ve kırık saçlara hem kalıcı hem garantili çözüm üretirken hem de natural bir sistemle kullanıcılarını güvence altına alıyor. Uygulanan 2-3 seansla kesin memnuniyet veren ve kalıcılık süresi en uzun olma bakımından tartışmasız en iddialı üründür. Üstelik tedavide hiçbir kimyasal katkı kullanılmaz. Bu özelliği ile Liquid Keratin Botox, Türkiye’de ve dünyada bir ilktir.

Hedefinde, önce müşteri memnuniyetini, ürün kalitesini ve dürüstlük ilkesini prensip edinerek, doğru adımlarla yürümektedir. Bu bağlamda ürettiği tüm keratinli saç bakım ürünlerinde, iddia ettiği vaatleri yerine getirecek kadar ciddiyet arz etmektedir.

Tamamen yerli sermaye ve emekle Ege Bölgesinde Türkiye’nin İlk Organik Sertifikalı Fabrikası olan Laber Kimya tesislerinde ISO ve TSE belgeli ve Bakanlık Onaylı üretilen ürünlerimiz, (birkaç kritik hammadde haricinde) yurdumuzun en kaliteli hammaddeleri kullanılarak, ülkemize hizmet etmektedir.

Yapılan bölgesel pazarlama planlarıyla ciddi bir başarı gösteren LIQUID KERATIN saç bakım ürünlerimiz, daha geniş kitlelere, daha çabuk ulaşmak maksadıyla, 01. 05. 2015 tarihinden itibaren keratinbakim.com adresiyle internet üzerinden, e-ticaret sistemine geçmiştir.

Şirketimizin yeni ürünler geliştirme alanındaki çalışmaları hızla devam etmektedir. Özellikle saç dökülmesi, hızlı saç uzatma, saç düzleştirmesinde natural sistemler, doğal saç boyası ve yine doğal yollarla saç boyasının kalıcılığını arttırmak gibi çalışmaların sonuna gelmiş bulunmaktayız.  Pek yakında, yeni buluşlarla ve yepyeni ürünlerle, sizlerin karşınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

KRAL BİTKİ DOĞAL ÜRÜNLER İTH. İHR. LTD. ŞTİ.